loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KRAFT ÇANTA

Çanta Tasarımı KRAFT ÇANTA İZMİR Kraft Çanta İzmir; Tekstil, gıda, unlu mamulleri, özel giyim firmaları, hediyelik...

Details

Çanta Tasarımı

KRAFT ÇANTA İZMİR

Kraft Çanta İzmir; Tekstil, gıda, unlu mamulleri, özel giyim firmaları, hediyelik eşya sektöründe kullanılır. Ayrıca kuru yemiş gibi bir çok alanda en çok tercih edilen baskılı çantalardır. Kraft çantalar; Naylon çantalardan daha sağlıklı ve kaliteli, karton çantalardan daha ucuz ve az yer kaplama açısından avantajlıdır. Kraft çantalar genellikle 70gr, 80gr, 90gr ve 100gr kağıda basılır. Bizler en dayanıklısı ve baskıyı en iyi yansıtanı olan 100gr beyaz kraft kağıdı tercih etmekteyiz. Kraft çanta tasarımı demek kraft renginde ve tek renk baskılı anlamına gelmemelidir. Bizim ürünlerimiz beyaz kağıt, renkli baskılı el değmeden makine üretimi olan çantalardır.

Kraft Çanta İzmir standart 5 ebat olarak kullanılmaktadır. Bu 5 ebat en az 1000 adet olmak koşuluyla her zaman üretilmektedir. Bu 5 ebat dışında makine ölçüleri el verdiği müddetçe istenilen her ebattan en az 10000 adet olmak koşulu ile üretim yapılmaktadır. Türkiye’de ilk olan bu sistemle beyaz kraft kağıda renkli baskı yapılmaktadır. Yine kağıtla burma sap takılarak el değmeden yapışmaktadır. Kraft çanta; adet olarak normal koşullarda en az 50000 adet üretilebilirken biz 1000 adet üretim yapmaktayız. Standart 5 ebat ile en az 1000 adet olmak koşulu ile teslim süresi 10 gün içerisinde çantanızı hazırlamaktayız.

KRAFT ÇANTA ÖZELLİKLERİ

Kraft Çanta İzmir; Firmaların maliyet açısından en çok istedikleri ürün haline gelmiştir. Ancak baskı kalitesinin karton çanta gibi olmaması birçok firmayı kraft çanta tasarımı yaptırmaktan vaz geçirmiştir. Ancak bizim yöntemimizle kraft çanta 100gr beyaz kağıt olarak ofset baskı makinesi ile baskısı yapılarak, ip takma ve yapıştırma işlemleri yapılacaktır. Bu şekilde hazırlanan çantalarda Kraft Çanta İzmir baskısı karton çanta baskısına çok yakın bir şekilde çıktığı için artık firmalar en çok dert ettikleri baskı olayını başarılı bir şekilde çözmüş oldular. Böylece istenilen renk ve ebat, kalite ve hız, sizi en iyisine ulaştırmaktadır.

Fiyatları ve Ölçüleri Ürün siparişi vermeden önce sitemizden ürün kodunu ve fiyatını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünün üretim durumunu ekibimize danışarak bilgi alabilirsiniz. Özel renk çalışmaları için mutlaka bir adet çıktı görmenizi, üretilecek ürün hakkında detaylı bilgi almanızı ve özellikle teslim süresini öğrenmenizi istiyoruz. Böylece zamanlı bir projeniz varsa hem siz hem de biz mahcup olmamış oluruz.

Baskılı kraft çanta İzmir ürünlerini inceledikten sonra ekibimizle fiyat konusunda da anlaşma sağlanır. Böylece numune ürünümüzü Mavi yeşil ajans merkezimizde görebilirsiniz. Tasarımın örneğini inceleyerek onay verebilirsiniz. Baskılı Kraft Çanta İzmir modellerini web sitemizden ve ajans merkezinden örnek numune görebilirsiniz. Bütün firmalarımıza kraft çanta tasarımı İzmir ürünlerini tavsiye ediyoruz. Sizde müşterilerinizin gönlünde özel bir yer bırakmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Müşterileriniz sizin için özeldir. Onlara ürünlerinizi kaliteli ambalajlarda teslim etmeniz sizin kalitenizi artıracaktır.