loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KARTON ÇANTA

  Çanta Tasarımı KARTON ÇANTA ÜRETİMİ Karton Çanta üretimi; Tekstil, gıda, unlu mamulleri, özel giyim firmaları,...

Details

 

Çanta Tasarımı

KARTON ÇANTA ÜRETİMİ

Karton Çanta üretimi; Tekstil, gıda, unlu mamulleri, özel giyim firmaları, hediyelik eşya sektörüdür. Kuruyemiş, pastahane, inşaat firmaları, parfüm, gözlük, aksesuar gibi birçok alanda en çok tercih edilen baskılı çantalardır. Karton çantalar; Naylon çantalardan daha sağlıklı ve kaliteli, kraft çantalardan daha kaliteli ve gösterişli olma açısından avantajlıdır.

Karton çanta üretimi genellikle 200gr, 210gr, 230gr, 250gr, 300gr ve 350gr amerikan bristol kağıt, krome karton kağıt ve kuşe kağıda basılmaktadır. Ancak bizler en dayanıklısı ve baskıyı en iyi yansıtanı olan ve en kaliteli görünümü sağlayan kağıdı tercih etmekteyiz. Karton çanta üretimi üretimi ister tek renk isterseniz renkli baskılı olarak üretilmektedir ve baskı kalitesi olarak en iyi çantalardır.

KARTON ÇANTA EBATLARI

Karton Çanta fiyatları için standart bir fiyat yoktur. İstenilen ebatlarda ve adetlerde her zaman üretilmektedir. Karton çantalarınızın tasarım ve baskısını firmamızda yaptırabilirsiniz. Karton çantalar baskı kalitesini en iyi yansıtan çantalar olduğu için çok tercih edilmektedir. Kalite bakımından da çok özel çantalardır.

Bu çantalara ilave baskı olarak, gofre, lak, yaldız, selefon gibi uygulamalar yapılarak kalitesi artırılmaktadır. Karton çantalar tek parça, iki parça ve bıçak kullanılarak farklı şekiller de yapılmaktadır. Karton çantalarda kullanılan tutkal çok önemlidir. Karton çanta üretimi yapıştırması İzmir kalitesiz olursa çantaların mukavemetini düşürmektedir. Karton çantalar her zaman tercih edilen çantalardır. Özellikle kaliteyi hedefleyen firmaların vazgeçemediği bir üründür.

KARTON ÇANTA FİYATLARI

Karton Çanta fiyatları; Firmaların maliyet açısından çok istedikleri bir ürün olmamakla beraber, kalite açısından en çok tercih edilen karton çantalardır. İzmir’de en çok tercih edilen karton çantalar mavi yeşil ajans bünyesinde üretilmektedir. Bu yüzden mavi yeşil ajans Karton Çanta fiyatları ürünlerinde en çok tercih edilen firma haline gelmiştir. Kraft çantalar daha ekonomik çantalardır. Ancak baskı kalitesinin karton çanta gibi olmaması birçok firmayı kraft çanta yaptırmaktan vaz geçirmiştir.

Bu açıdan Karton Çanta fiyatları yaptırmak isteyen firmalar baskı ve kalitesini bilerek yaptırmaktadır. Karton çantalara kaliteli kağıt kullanılarak ofset baskı makinesi ile baskısı yapılarak, ip takma ve yapıştırma işlemleri yapılacaktır. Bu şekilde hazırlanan çantalarda karton çanta ürünleri baskısına çok yakın bir şekilde çıkar. Bu yüzden artık firmalar en çok dert ettikleri baskı olayını başarılı bir şekilde çözmüş oldular. Böylece istenilen renk ve ebat, kalite ve hız, sizi en iyisine ulaştırmaktadır.

KARTON ÇANTA SİPARİŞİ

Fiyatları ve Ölçüleri Ürün siparişi vermeden önce sitemizden ürün kodunu ve fiyatını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Karton çantalar için özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürünün üretim durumunu ekibimize danışarak bilgi alabilirsiniz. Özel renk çalışmaları için mutlaka bir adet çıktı görmenizi, üretilecek ürün hakkında detaylı bilgi almanızı ve özellikle teslim süresini öğrenmenizi istiyoruz.