loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

BEZ ÇANTA

Çanta Tasarımı BEZ ÇANTA Promosyon Bez çanta İzmir; Son dönemde en çok yaptırılan ürünlerdendir. Özellikle fuara...

Details

Çanta Tasarımı

BEZ ÇANTA

Promosyon Bez çanta İzmir; Son dönemde en çok yaptırılan ürünlerdendir. Özellikle fuara katılan firmalar, bez çantaları daha çok tercih etmektedir. Bez çantalar müşterilerin dayanıklılığı açısından da çok tercih ettiği ürün olduğu için, müşterileriniz ürünleri kullansa bile bez çantaları bir kenara koymak yerine günlük olarak kullanmaya devam etmektedir.

BEZ ÇANTA İZMİR

Bez çanta İzmir bu açıdan çok değerli bir üründür. Bez çantalar tek renk ya da dijital renkli baskılı ya da komple zemin baskılı yapılabilmektedir. Bez çantalar tela kumaştan ya da ham bez kumaştan yapılmaktadır. Saplı, uzun saplı yani omuzdan asma, arkaya asma gibi oldukça seçenekli sap teknikleri vardır. Bez çanta İzmir mukavemeti bakımından çok değerli çantalardır.

Ebadına göre kullanılacağı alanlar değişmektedir. Bu açıdan üretimi yapılan bez çantaların dağıtımını iyi ayarlamak gerekir. Bez çantalar ham bezden yapıldığında daha kaliteli ama daha maliyetlidir. Tela bez çantalar daha çok kullanılan ancak ham beze göre daha az kaliteli ürünlerdir.

BEZ ÇANTA BASKISI

Bez çanta İzmir stoklu ürünler değildir. En az 500 adet olmak üzere sipariş üzerine üretilen ürünlerdir. Genelde zemin üzerine logo baskısı şeklinde tasarlanan bu ürünler, kurumsal renklerde de üretilebilmektedir. En önemli özellikleri dayanıklılığı ve şıklığıdır. Sap kısmının önceden belirtilmek koşulu ile uzun ya da kısa yapılması mevcuttur.

Bez çantaların fiyatları ebat, adet ve baskı rengine göre değişmektedir. Tabii ki yapılacak üründe bulunan ekstra teferruatlara göre de değişmektedir. Bez çanta İzmir üzerine dijital baskı ve serigraf baskı yapılmaktadır. Bez çantaların termin sürelerini özellikle belirtmekte fayda vardır. Çünkü üretimi uzun sürmektedir. Bez çantalarda kumaş kadar dikiş de önemlidir.

Çantanın dikimi sağlamlığını ve şıklığını ortaya koyar. Üzerinde ki baskı kalitesi ise firmanızın değerini ortaya koyar. O açıdan her bez çanta bez çanta değildir. Ortalama kaliteli bir bez çantada 120 gr kumaş kullanılmalıdır. Ancak çok daha ince kumaşlarla Bez çanta İzmir yapılmakta ve aynı ürün olarak satılmaktadır.

BEZ ÇANTA MODELLERİ

Promosyon bez çanta İzmir ürünlerini web sitemizden inceledikten sonra ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat, renk, ölçü ve termin süreleri konusunda anlaşma sağlamanız durumunda numune ürünümüzü İzmir Gıda Çarşısında bulunan iş yerimizde görebilir, tasarımın örneğini inceleyerek onay verebilirsiniz. Promosyon bez çanta modellerimizin bazılarını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Bütün firmalarımıza baskılı bez çanta İzmir ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Sizde müşterilerinizin gönlünde özel bir yer bırakmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Promosyon bez çanta ürünler İzmir ve Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilmektedir. Bu açıdan termin süresine kargoyu eklemeyi unutmayın. Adetlerin yüksek olması ve sözleşme onayından sonra isteğe bağlı olarak baskılı numune yapılmaktadır. Bez çanta ekranda göründüğünden farklı tonda olabilir. Bunu dikkate alarak sipariş veriniz. Ürünlerin tamamını iş yerimizde yakından inceleyebilirsiniz.